<font size=2 color=white>Nebaidies no ienaidniekiem – sliktākajā gadījumā viņi nogalinās tevi, nebaidies no draugiem – sliktākajā gadījumā viņi nodos tevi. Bīsties no vienaldzīgo – viņi neslepkavo un nenodod, bet tikai ar viņu klusējošo piekrišanu uz zemes notiek gan viens, gan otrs.<br>Eberhardts</font><br><br><font size=2 color=black>Не бойся врагов – в худшем случае они убьют тебя, не бойся друзей – в худшем случае они предадут тебя. Бойся равнодушных – они не убивают и не предают, но только с их молчаливого согласия на земле происходит и то, и другое.<br>Эберхард</font>

Nebaidies no ienaidniekiem – sliktākajā gadījumā viņi nogalinās tevi, nebaidies no draugiem – sliktākajā gadījumā viņi nodos tevi. Bīsties no vienaldzīgo – viņi neslepkavo un nenodod, bet tikai ar viņu klusējošo piekrišanu uz zemes notiek gan viens, gan otrs.
Eberhardts


Не бойся врагов – в худшем случае они убьют тебя, не бойся друзей – в худшем случае они предадут тебя. Бойся равнодушных – они не убивают и не предают, но только с их молчаливого согласия на земле происходит и то, и другое.
Эберхард

 


KAD TIESNEŠIEM LIKUMS NAV RAKSTĪTS


 

            Valdis Cielava                                             

 

            “Kritika palīdz, ja parāda, ko tieši darīt citādi. Viss troksnis ap ziņojumu* satur vairākkārtējus mudinājumus: mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties. Ir arī mudinājumi tiesnešiem nebūt bikliem, neatkarību nejaukt ar nolaidību, raisīties no bērnu autiņiem. Labi padomi!”

            Vai tiesnešu kļūdas ir visu nelaimju cēlonis

            Kalvis Torgāns, Pāvels Gruziņš

Jurista Vārds, 2012.gada 5.jūnijs

 

            Piekrītu raksta autoriem, ka tas ir tikai troksnis. Šobrīd tiesu darba kritika, kas no prominentu tiesu pārstāvju puses tiek uztverta kā noniecināšana, pa īstam nevienu neskar. Kritika tiek adresēta apstraktiem “tiesai” un “tiesnešiem”, lai gan ir labi zināms, ka tiesu vienmēr un visur spriež konkrēti tiesneši.

            Diez vai ir pamats autoru apgalvojumam, ka tiesnešiem nepiedod to, ko dažkārt piedod citās profesijās. Kā vispār izpaušas tiesnešu atbildība? Es, piemēram, nezinu. 

            Toties zinu, kā izpaužas tiesnešu neatbildība. 

            Naftas produktu kompānija cēla Vidzemes apgabaltiesā prasību pret autotransporta uzņēmumu (pārvadātāju} par zaudējumu Ls 193 608,65 piedziņu.

...
Komentāri (0)  |  2012-10-30 05:29  |  Skatīts: 1414x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.