<font size=2 color=white>Nebaidies no ienaidniekiem – sliktākajā gadījumā viņi nogalinās tevi, nebaidies no draugiem – sliktākajā gadījumā viņi nodos tevi. Bīsties no vienaldzīgo – viņi neslepkavo un nenodod, bet tikai ar viņu klusējošo piekrišanu uz zemes notiek gan viens, gan otrs.<br>Eberhardts</font><br><br><font size=2 color=black>Не бойся врагов – в худшем случае они убьют тебя, не бойся друзей – в худшем случае они предадут тебя. Бойся равнодушных – они не убивают и не предают, но только с их молчаливого согласия на земле происходит и то, и другое.<br>Эберхард</font>

Nebaidies no ienaidniekiem – sliktākajā gadījumā viņi nogalinās tevi, nebaidies no draugiem – sliktākajā gadījumā viņi nodos tevi. Bīsties no vienaldzīgo – viņi neslepkavo un nenodod, bet tikai ar viņu klusējošo piekrišanu uz zemes notiek gan viens, gan otrs.
Eberhardts


Не бойся врагов – в худшем случае они убьют тебя, не бойся друзей – в худшем случае они предадут тебя. Бойся равнодушных – они не убивают и не предают, но только с их молчаливого согласия на земле происходит и то, и другое.
Эберхард

 


1. Vai Latvija ir tiesika valsts, kur stingri ievēro un aizsargā cilvēktiesības?


Grūti pateikt

2. Vai Jums nākas saskarties ar ierēdņu patvaļu jebkādu Jūsu jautājumu risināšanā?3. Vai Jūs spieda dot kukuli par jūsu jautājuma labvēlīgu risinājumu?4. Vai Jūs atbalstāt ierēdņu daļas samazināšanu Latvijā no 7,65% ekonomiski aktīvo iedzīvotāju Latvijā līdz 0,93% (Lietuva)?


Grūti pateikt

5. Vai Jūs atbalstāt izmaksu samazinājumu ierēdņu uzturēšanai Latvijā no 20% valsts budžeta līdz Igaunijas līmenim (8%) vai vidēji ES - 7,5%?


Grūti pateikt

6. Vai, jūsuprāt, ir vajadzīga ierēdņu darba vietu rotācija, par piemēru ņemot Japānu, kur ierēdnis var strādāt savā amatā ierobežotu termiņu (3-5 gadi), lai mazinātu korupcijas risku?


Grūti pateikt

7. Vai politiķiem un ierēdņiem jānes atbildība par pieņemtajiem lēmumiem un jāatbild par to sekām?


Grūti pateikt

8. Vai Jūs atbalstāt e-pārvaldes ieviešanu Latvijā visos pārvaldes līmeņos, kada jau ir Igaunijā, kas padarīs pārskatāmus daudzos valsts registrus (piemēram, rindas uz dzīvokli, uz vietu bērnudārzā) un samazinās korupcijas risku?


Grūti pateikt

9. Vai Jūs uzskatāt, ka valdes locekļu iecelšanas procedūra uzņēmumos ar valsts kapitāla daļu ir caurspīdīga un taisnīga?


Grūti pateikt

10. Cik daudz, jūsuprāt, ir neatkarīgi un objektīvi lēmumu pieņemšanā tiesneši Latvijā?
Neatkarīgi un objektīvi
Atkarīgi un subjektīvi
Grūti pateikt

11. Sastādisiet savu politiķu un ierēdņu reitingu (līdz 5 uzvārdiem), kas iesaistīti korupcijas skandālos (melnais saraksts)


12. Sastādiet savu reitingu (līdz 5 uzvārdiem) no godīgiem politiķiem un ieredņiem Latvijā (baltais saraksts)


Drošības kods: ** - jāaizpilda obligāti!